Adres kancelarii:

Komornik Sądowy
Przy Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wlkp.
MAREK ONYSZKIEWICZ
Kancelaria Komornicza w Gorzowie Wlkp.
ul. Garbary 6
66-400 Gorzów Wielkopolski

 

 

Telefon / Fax:

95 736 44 77

 

 

email:
gorzow5@komornik.org

 

Godziny pracy kancelarii:

Pn - Pt od 8:00 do 16:00

Komornik przyjmuje interesantów:

wtorek od 10:00 do 17:00

 

 

Nr rachunku bankowego:
Bank Zachodni WBK SA
76 10901900 0000 0001 1272 8831

 

 

NIP: 8571254270
REGON: 812019235

 

 

 

Lokalizacja kancelarii:

 

SZCZEGÓŁY OBWIESZCZENIA

Powrót do listy
Data i godzina licytacji: Miejsce licytacji: Rodzaj: Cena wywołania: Cena oszacowania:
2018-08-08 12:00 sąd sala 227 Nieruchomość 1 404 750 zł 1 869 000 zł
Opis:
I licytacja wieczystego użytkowania nieruchomości - działki gruntu nr 493 o powierzchni 0,2011 ha oraz prawa własności posadowionego na tym gruncie budynku o charakterze biurowo-socjalno-magazynowym o powierzchni użytkowej 1413,83 mkw,66-400 Gorzów Wielkopolski, ul. Krótka 17, GW1G/00027890/4.
Opis szczegółowy:
Budynek o charakterze biurowo-socjalno-magazynowym, oznaczony w kartotece budynków i na mapie ewidencyjnej symbolem 493;1. Przedmiotowy budynek jest obiektem komercyjnym o funkcji biurowo-socjalno-magazynowej, w zabudowie wolnostojącej, dwukondygnacyjny i niepodpiwniczony. Wizualnie budynek podzielony jest na wyraźne, widoczne trzy segmenty tj. dwa segmenty o dwóch kondygnacjach (skosy dachu drugiej kondygnacji) z łącznikiem i charakterze socjalno-biurowym, położone są bezpośrednio od strony ulicy Krótkiej oraz leżący prostopadle do nich dwukondygnacyjny (skosy dachu drugiej kondygnacji) segment o charakterze magazynowym (hala magazynowa) z wiatami. Cały obiekt wybudowany systemem tradycyjnym – rok budowy/przebudowy 2008r wg kartoteki budynków.
Charakterystyka techniczna : fundamenty : wylewane z betonu, ściany zewnętrzne: konstrukcja murowana z cegły pełnej, bloczków betonowych lub cegły dziurawki, ściany otynkowana tynkiem strukturalnym lub gładkim, ściany działowe – murowane, strop nad piętrem – z płyt żelbetowych, w części magazynowej oparty na słupach i belkach stalowych, dach: konstrukcji drewnianej, dwuspadowy, kryty blachą falistą lub dachówką ( prawy segment części socjalno - biurowej ) lub jednospadowy (wiaty), rynny i rury spustowe z PCV, okna PCV, drzwi zewnętrze płytowe (część magazynowa), główne wejściowe do części socjalno-biurowej przeszklone z profili PCV, bramy w części magazynowej metalowe, rozwierne z pianką wewnętrzną, warstwowe. Stan techniczny budynku określa się jako średni/dobry.
Dane ogólne budynku: powierzchnia zabudowy - 871 mkw, powierzchnia użytkowa – 1413,83 mkw, liczba kondygnacji – 2,0 (druga kondygnacja częściowo w formie poddasza użytkowego ze skosami dachu), rodzaj zabudowy: wolnostojący, podpiwniczenie – brak, rok budowy/przebudowy – rok 2008.
Elementy wykończeniowe wewnętrzne :
a) część magazynowa, dolna: posadzka betonowa, ściany tynkowane, do 1,5 metra lamperia olejna, część górna magazynowa nie została udostępniona do oględzin (pomieszczenie zamknięte, brak kluczy)
b) część socjalno- biurowa : posadzka w całości wykończona płytkami, ściany tynkowane i malowane farbami emulsyjnymi (w całości lub do 1,5 metra), w pomieszczeniach sanitarnych ściany oblicowane płytką.
Schody na piętro na klatce schodowej dwubiegowe, powrotne lub jednobiegowe, wylewane, żelbetowe, stopnice, podstopnice i podest pokryte płytką, balustrada metalowa, w drugim segmencie przy schodach brak balustrady. Drzwi wewnętrzne zwykłe płytowe lub drewniane. Ogrzewanie budynku (bez części magazynowej) indywidulane - zainstalowane centralne ogrzewanie pomieszczeń (grzejniki płytowe), urządzenie grzewcze to piec gazowy zainstalowany w kotłowni. Ciepła woda podgrzewana energią elektryczną. Obecnie część socjalno-biurowa przystosowana została do funkcji noclegowni (tanie noclegi) z wyodrębnionymi 15 pokojami gościnnymi na parterze i piętrze (pokoje wieloosobowe), wspólnymi łazienkami (jedna łazienka na parterze oraz dwie na piętrze) oraz aneksami kuchennymi (po jednym na parterze i piętrze). Ponadto w części tej usytuowane jest również pomieszczenie biurowe, wc oraz kotłownia. Poszczególne pomieszczenia dostępne z korytarza (klatki schodowej). W segmencie magazynowym znajduje się hala magazynowa na dole oraz na piętrze (poddaszu). Wszystkie segmenty połączone ze sobą łącznikami (przejściami) wewnętrznymi. Elementy wykończeniowe dobrej i średniej jakości, w stanie zużycia adekwatnym do okresu eksploatacji Standard wykończenia określa się jako średni/dobry.


Rękojmię w wysokości 186 900 zł należy uiścić co najmniej jeden dzień przed licytacją
Zdjęcia:
Powrót do listy